Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina, Lt
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SP01 9295 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SP02 9295 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SP03 9295 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto SkelbimuPortalas.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

Originalios reklamos idėjos, dizainas, maketavimas

Savo srities profesionalai atliks darbus kokybiškai, siūlomos idėjos originalios, reklamos priemonių sukūrimo bei jų įgyvendinimo sprendimai bus pritaikyti individualiai. Darbai atliekami per optimaliai trumpą laiką. Džiaugsimės Jums padėdami sukurti įmonės įvaizdį.

Gaminama produkcija: kvitai, katalogai, knygos, atvirukai (spausdinti, elektroniniai statiški ir animuoti), bilietai, brošiūros, lankstinukai, etiketės, prekės ženklai. Iliustracijos, pakuotės, logotipai, maišeliai, nuolaidų kuponai ir firminiai blankai, vokai, kalendoriai (sieniniai, staliniai, kišeniniai). Kvietimai ir bukletai, padėkos, reklaminiai paslaugų katalogai. Plakatai, vėliavos, reklaminiai lankstinukai ir žurnalai, sąskaitų-faktūrų šablonai ir blankai, skrajutės, vizitinės korteles ir daug daugiau.

Taip pat teikiamos paslaugos: Transporto priemonių apklijavimas, Internetiniai baneriai, Logotipai, prekės ženklai, 3D vizualizacija.

Mūsų darbai:
http://www.euroego.lt/home/dizainas/

Apsauginiai borteliai, renginiai ir jų organizavimas, reklaminė įranga prekybai, transportavimo krepšiai plakatams ir stendams. Vizualinis apipavidalinimas ir paruošimas spaudai, info stalai parodoms, info stalų nuoma, parodų ir mugių įranga. Firminiai stovai, ekspozicinės foto sienelės, apsauginės tvorelės, Roll up ir Pop Up stendai. Informaciniai ir reklaminiai stendai, stendai parodoms ir mugėms, pastatomi stendai prezentacijoms, spauda ant tentų ir audinio. Eksponatų aptvėrimas, reklaminiai stendai, konferencijos ir jų įranga, stendai iš plieno ir metalo. Ardomi stendai ir info stalai, degustaciniai staliukai ir stalai, informacinės lentelės.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: (+370) 605 12959, (+370) 606 31237
Fax.: (+370) 5 206 0814
info@euroego.lt
Kaina: 15 €
(51.79 Lt)
Vietovė: Vilnius

Pagrindiniai skelbimo duomenys

Kaina:15

Kontaktai

El. paštas:
Vardas: UAB EuroEGO Ltd
Tinklalapis: http://www.euroego.lt
Telefonas:
Autozona.lt - patogus budas parduoti ir pirkti automobili!

Autorius

Komentarai Komentuoti

AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės